Opis
- wykonany z chłonnej mikrofibry
- właściwości antybakteryjne
- pętelka do mocowania
- pokrowiec z siatki
- wymiary: 40 x 80 cm
Szczegóły
| Materiał | 85% Polyester, 15% Nylon |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 80 cm |
| Wymiary po spakowaniu | 7 x 10 cm |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Pinguin |
| Kolor producenta | petrol |
| Waga | 100 g |
Opinie 1
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Ręcznik szybkoschnący Pinguin Terry Towel M petrol
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8592638655360
Masz pytania do produktu 'Ręcznik szybkoschnący Pinguin Terry Towel M petrol' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin







