Opis
Szczegóły
| Materiał | 85% poliester, 15% poliamid |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 60 cm |
| Wymiary po spakowaniu | 23 x 18 x 3,5 cm |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Fjord Nansen |
| Kolor producenta | blue |
| Waga | 220g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Ręcznik szybkoschnący Fjord Nansen FROTA L blue
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5908221323043
Masz pytania do produktu 'Ręcznik szybkoschnący Fjord Nansen FROTA L blue' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin




