Opis
- wykonany z chłonnej mikrofibry
- właściwości antybakteryjne
- pętelka do mocowania
- pokrowiec z siatki
- wymiary: 60 x 120 cm
Szczegóły
| Materiał | 85% Polyester, 15% Nylon |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 120 cm |
| Wymiary po spakowaniu | 11 x 13 cm |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Pinguin |
| Kolor producenta | red |
| Waga | 190 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Jaki ręcznik szybkoschnący wybrać?
30/06/2020
Ręcznik szybkoschnący Pinguin Terry Towel L red
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8592638655230
Masz pytania do produktu 'Ręcznik szybkoschnący Pinguin Terry Towel L red' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin




