Opis
- szybkoschnący;
- wykonany z przyjemnej dla skóry mikrofibry;
- materiał posiada właściwości antybakteryjne;
- pętelka ułatwiająca zawieszenie;
- w zestawie pokrowiec ze ściągaczem;
- wymiary: 60 x 120 cm;
- niewielkie wymiary po spakowaniu;
- ultralekki;
- wzór z motywem turystycznym.
Szczegóły
| Materiał | MICROFIBER ULTRA (80% poliester, 20% nylon) |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 120 cm |
| Wymiary po spakowaniu | ⌀8,5 x 11 cm |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Pinguin |
| Kolor producenta | grey |
| Waga | 165 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Jaki ręcznik szybkoschnący wybrać?
30/06/2020
Ręcznik szybkoschnący Pinguin Micro TOWEL L MAPA 60x120 grey
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8592638672282
Masz pytania do produktu 'Ręcznik szybkoschnący Pinguin Micro TOWEL L MAPA 60x120 grey' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin




