Opis
Wybierasz się na górski trekking i kompletujesz swoją turystyczną kosmetyczkę? Nie zapomnij o ręczniku szybkoschnącym, wybierz ręcznik Tramp polskiej marki Fjord Nansen, wykonany z higroskopijnej mieszanki włókien sztucznych.
Ręcznik Tramp jest wykonany z tkaniny poliestrowo-poliamidowej, w której włókna Stop Bacteria System ograniczają rozwój bakterii i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
Ręcznik ten łatwo można wysuszyć na powietrzu lub w suszarce - schnie trzykrotnie szybciej, niż klasyczne ręczniki z bawełny.
Można go prać ręcznie lub w pralce - po każdym praniu staje się bardziej miękki. Wyposażono go w praktyczny wieszaczek, zapakowany jest w przewiewny siatkowy pokrowiec - woreczek ze ściągaczem.
Informacje szczegółowe:
- szybkoschnąca tkanina
- włókna Stop Bacteria System
- zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
- praktyczny wieszak
- pokrowiec - worek ze ściągaczem
Szczegóły
| Materiał | 85% Poliester, 15% Poliamid |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 60 cm |
| Wymiary po spakowaniu | 9 x 12 x 2 cm |
| Technologie | System Stop-Bacteria |
| Konserwacja | Przed pierwszym użyciem ręcznik należy wyprać, by usunąć apreturę, nie prać z innymi rzeczami. |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Fjord Nansen |
| Kolor producenta | honey |
| Waga | 160 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Co zabrać nad morze: checklista
16/06/2022

Jaki ręcznik szybkoschnący wybrać?
30/06/2020
Ręcznik szybkoschnący Fjord Nansen Tramp L honey
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5908221339006
Masz pytania do produktu 'Ręcznik szybkoschnący Fjord Nansen Tramp L honey' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin

