Opis
Śpiwór turystyczny Vardo polskiej marki Fjord Nansen to lekki śpiwór syntetyczny przeznaczony na lato. Doskonale sprawdzi się podczas letnich wakacji pod namiotem, a także przez cały rok w górskim schronisku.
Wersja XL, dla osób o wyższym wzroście.
Śpiwór ma konstrukcję jednowarstwową, uszyto go z lekkich i wytrzymałych tkanin, a wypełnieniem termicznym jest włóknina Eko Loft HollowFiber, która odpowiada za odpowiedni komfort termiczny użytkownika. Zamek śpiwora wyposażony jest w system Anti-Bite - szeroką taśmę zapobiegającą "wcinaniu" się materiału w zamek. Ponadto w kieszonce śpiwora umieszczono miejsce na dane właściciela - to niezastąpiony element, gdy na wspólnej wyprawie Twoi przyjaciele będę mieć takie same śpiwory.
A zatem - pakuj śpiwór Fjord Nansen do plecaka i ruszaj na górskie wędrowanie!
Informacje szczegółowe:
- wypełnienie: Eko Loft HollowFiber - sprężyste, lekkie i miękkie wypełnienie syntetyczne z silikonowanych włókien poliestrowych o różnej średnicy,
- wewnętrzny materiał syntetyczny o przyjemnej w dotyku "bawełnianej",
- profilowany, regulowany kaptur chroniący głowę przed utratą ciepła,
- dwubiegowy zamek umożliwia regulację temperatury w śpiworze oraz spinanie z drugim śpiworem Fjord Nansen z kolekcji Outdoor,
- ANTI-BITE - system zabezpieczenia materiału przed wcinaniem w zamek,
- zamek zakryty od wewnątrz dodatkową listwą termiczną,
- ergonomiczny kształt mumii eliminuje zbędną przestrzeń do ogrzania,
- wewnętrzna kieszonka na cenne drobiazgi, 20 x 20 cm, z karteczką na dane właściciela,
- wewnętrzne pętelki do zamocowania wkładki typu liner,
- zewnętrzne pętelki do powieszenia śpiwora,
- w komplecie - worek do transportu.
Szczegóły
| Materiał zewnętrzny | POLYRIPSTOP |
|---|---|
| Materiał wewnętrzny | POLICOTTON |
| Wypełnienie ocieplające | EKO LOFT HOLLOWFIBER |
| Wymiary po spakowaniu | 20 x 36 cm (po kompresji: 21 x 22 cm) |
| Wymiary (dług. x szer.) | 225 x 85 cm |
| Przeznaczony na wzrost do | 195 cm |
| Przeznaczony na pory roku | lato |
| Temperatura minimalna (T-extreme) | -6°C |
| Temperatura przejściowa (T-lim) | +8°C |
| Temperatura komfortu (T-comf) | +13°C |
| Temperatura maksymalna (T-max) | +25°C |
| Zamek | TH, z możliwością spięcia |
| Kierunek zamka | lewy lub prawy |
| Marka | Fjord Nansen |
| Kolor producenta | sapphire |
| Waga | 1000 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Śpiwór na lato – jaki będzie najlepszy?
27/06/2022
Śpiwór turystyczny Fjord Nansen Vardo XL +8°C sapphire
TEST TEST
SKU:
SKU: vardo_xl
Masz pytania do produktu 'Śpiwór turystyczny Fjord Nansen Vardo XL +8°C sapphire' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


