Opis
TRAMP PFM, jakie oferuje czeska marka Pinguin, to lekki i kompaktowy, a przede wszystkim niezawodny śpiwór syntetyczny. Sprawdzi się w okresie letnim pod namiotem, czy noclegach w schroniskach przez cały rok. Śpiwór posiada dwuwarstwową izolację termiczną ThermicFibre PFM (ocieplina ze sprężystych, sześciokanalikowych włókien poliestrowych (1x100g / m2), która została wszyta w taki sposób, by zarówno się nie przesuwała i nie zbijała, jak i nie dopuszczał do powstawania pustych przestrzeni, które wymagałyby dodatkowego ogrzania. Dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu szwów w każdej sytuacji można liczyć na pełen komfort cieplny.
Tkanina zewnętrzna zastosowana w TRAMP PFM została pokryta hydrofobową powłoką DWR i wzbogacona w technologię Clima Control Shield, dzięki czemu jednocześnie zapewnia oddychalność, odprowadza pot na zewnątrz i chroni przed wilgocią. Materiał w dotyku jest niezwykle miękki i pozwala na łatwe zwijanie śpiwora i pakowanie go do dołączonego pokrowca kompresyjnego. Połączenie tych cech zapewnia komfort użytkowania oraz korzystny klimat wewnątrz śpiwora.
Tramp jest wyposażony w kompresyjny pokrowiec, który pozwala w razie potrzeby zmniejszyć jego objętość do mniej niż trzech litrów.
Szczegóły śpiwora TRAMP PFM:
- wypełnienie ThermicFibre PFM (lekka, puszysta ocieplina)
- profilowany, regulowany kaptur chroniący głowę przed utratą ciepła
- solidny dwukierunkowy zamek umożliwia regulację temperatury w śpiworze
- taśmy zapobiegające wcinaniu materiału w suwak
- zamek zakryty jest od wewnątrz dodatkową listwą termiczną
- lekki śpiwór na letnie wędrówki. T-comf: +11°C, T-lim: +7°C, T-ekstreme: -5°C
- ergonomiczny kształt mumii eliminuje zbędną przestrzeń do ogrzania
- możliwość spięcia z drugim śpiworem
- w komplecie: pokrowiec kompresyjny
Szczegóły
| Materiał zewnętrzny | Poliester DWR Clima Control Shield |
|---|---|
| Materiał wewnętrzny | Poliester Micro Lite |
| Wypełnienie ocieplające | Thermicfibre PFM (1x100g/m2) |
| Waga wypełnienia | 100g/m2 |
| Wymiary po spakowaniu | 15 x 28 (15 x 18 cm po skompresowaniu) |
| Wymiary (dług. x szer.) | 210 x 85/55 cm; 220 x 85/55 cm |
| Przeznaczony na wzrost do | 185 cm, 195 cm |
| Przeznaczony na pory roku | lato |
| Temperatura minimalna (T-extreme) | -5°C |
| Temperatura przejściowa (T-lim) | +7°C |
| Temperatura komfortu (T-comf) | +11°C |
| Zamek | SBS z możliwością spięcia z innym śpiworem |
| Kierunek zamka | lewy lub prawy |
| Marka | Pinguin |
| Kolor producenta | petrol |
| Waga | 900g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Śpiwór syntetyczny Pinguin TRAMP PFM petrol
TEST TEST
SKU:
SKU: tramp_pfm_petrol
Masz pytania do produktu 'Śpiwór syntetyczny Pinguin TRAMP PFM petrol' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin






