Opis
Śpiwór syntetyczny Drammen polskiej marki Fjord Nansen to lekki śpiwór turystyczny zaprojektowany na letnie wędrówki z namiotem oraz na noclegi w górskich schroniskach.
Śpiwór wypełniony sztuczną włókniną Eko Loft Hollowfiber, która zadba o Twój komfort termiczny w niezbyt mroźne dni - ocieplina ta znakomicie odprowadza wilgoć na zewnątrz, jednocześnie utrzymuje ogrzane przez użytkownika powietrze. Wyposażono go w system Anti-Bite - szeroką taśmę zapobiegającą "wcinaniu" się materiału w zamek. Dwubiegowy zamek pozwala na połączenie go z innym śpiworem Fjord Nansen z tej samej serii.
Informacje szczegółowe:
- wypełnienie Eko Loft Hollowfiber, puszysta ocieplina ze spiralnie skręconych, silikonowanych włókien poliestrowych
- wewnętrzny materiał jest lekki i przyjemny w dotyku, wykonany z włókien syntetycznych POLICOTTON o fakturze delikatnej bawełny, przepuszczających parę wodną, co pozwala zachować odpowiedni mikroklimat wewnątrz śpiwora
- profilowany, regulowany kaptur chroniący głowę przed utratą ciepła
- solidny dwukierunkowy zamek umożliwia regulację temperatury w śpiworze
- zamek zakryty jest od wewnątrz dodatkową listwą termiczną
- ergonomiczny kształt mumii eliminuje zbędną przestrzeń do ogrzania
- możliwość spięcia z drugim śpiworem Fjord Nansen
- kołnierz termiczny na wysokości ramion, dodatkowe docieplenie stóp
- wewnętrzna kieszonka na cenne drobiazgi
- w komplecie - worek kompresyjny
Szczegóły
| Materiał zewnętrzny | POLYRIPSTOP |
|---|---|
| Materiał wewnętrzny | POLICOTTON |
| Wypełnienie ocieplające | ECOLOFT HOLLOWFIBER |
| Wymiary po spakowaniu | 33 x 16 cm |
| Wymiary (dług. x szer.) | 198 x 80 cm |
| Przeznaczony na wzrost do | 178 cm |
| Przeznaczony na pory roku | lato |
| Temperatura minimalna (T-extreme) | -9°C |
| Temperatura przejściowa (T-lim) | +5°C |
| Temperatura komfortu (T-comf) | +10°C |
| Temperatura maksymalna (T-max) | +23°C |
| Zamek | TH, z możliwością spięcia |
| Kierunek zamka | lewy lub prawy |
| Marka | Fjord Nansen |
| Kolor producenta | saphire |
| Waga | 1040 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Śpiwór turystyczny Fjord Nansen Drammen Mid +5°C sapphire
TEST TEST
SKU:
SKU: drammen_mid
Masz pytania do produktu 'Śpiwór turystyczny Fjord Nansen Drammen Mid +5°C sapphire' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin

