Opis
- wypełniony puchem kaczki europejskiej 80/20 650 cuin z certyfikatem RDS i powłoką hydrofobową Nikwax DWR (wolną od fluorowęglowodorów);
- konstrukcja komór trapezowa, w układzie poziomym;
- tkanina nylonowa PERTEX QUANTUM DWR (z recyklingu)
- regulowany kaptur;
- kieszeń wewnętrzna;
- zamek 3/4 renomowanej marki YKK;
- w komplecie pokrowiec kompresyjny do transportu i zapinany zamkiem duży pokrowiec do przechowywania śpiwora poza sezonem;
- wersja LONG - dla osób wysokich, maksymalny wzrost: 200 cm.
- temperatura comf: +5°C;
- temperatura lim: 0°C;
- temperatura extr: -15°C;
- zakresy temperatur wg normy EN13537
Śpiwór wyprodukowano w Derbyshire, Wielka Brytania
Szczegóły
| Materiał zewnętrzny | 30D Pertex® Quantum recycled nylon with fluorocarbon-free DWR |
|---|---|
| Materiał wewnętrzny | 20D Recycled Nylon |
| Wypełnienie ocieplające | 80/20 puch kaczki europejskiej 650FP z hydrofobowym wykończeniem Nikwax DWR (certyfikat RDS) |
| Waga wypełnienia | 300 g |
| Wymiary po spakowaniu | 30 x 18 cm |
| Wymiary (dług. x szer.) | 230 cm, obwód w barkach: 162 cm, obwód w pasie: 136, obwód w stopach: 110 cm |
| Przeznaczony na wzrost do | 200 cm |
| Przeznaczony na pory roku | wiosna / lato |
| Temperatura minimalna (T-extreme) | -15°C |
| Temperatura przejściowa (T-lim) | 0°C |
| Temperatura komfortu (T-comf) | +5°C |
| Zamek | YKK |
| Kierunek zamka | lewy / left |
| Technologie | DWR - Durable Water Repellent |
| Marka | Rab |
| Kolor producenta | atomic |
| Waga | 895 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
DWR - Durable Water Reppellency oznacza impregnację materiału zewnętrznego, zabieg ten odbywa się podczas procesu produkcji. Zastosowanie technologii DWR zapobiega wsiąkaniu wody przez tkaninę. Impregnacja sprawia, że woda skrapla się i spływa po powierzchni materiału. |
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Śpiwór na lato – jaki będzie najlepszy?
27/06/2022
Śpiwór puchowy Rab ASCENT 300 LONG LEFT atomic
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5059913032368
Masz pytania do produktu 'Śpiwór puchowy Rab ASCENT 300 LONG LEFT atomic' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


