Opis
- wypełniony puchem kaczki europejskiej 80/20 650 cuin z certyfikatem RDS i powłoką hydrofobową Nikwax DWR (wolną od fluorowęglowodorów);
- konstrukcja komór trapezowa, w układzie poziomym;
- tkanina nylonowa PERTEX QUANTUM DWR (z recyklingu)
- regulowany kaptur;
- kieszeń wewnętrzna;
- zamek 3/4 renomowanej marki YKK;
- w komplecie pokrowiec kompresyjny do transportu i zapinany zamkiem duży pokrowiec do przechowywania śpiwora poza sezonem;
- wersja REGULAR - dla osób średniego wzrostu, maksymalny wzrost: 185 cm.
- temperatura comf: -18°C;
- temperatura lim: -25°C;
- temperatura extr: -39°C;
- zakresy temperatur wg normy EN13537
Śpiwór wyprodukowano w Derbyshire, Wielka Brytania
Szczegóły
| Materiał zewnętrzny | 30D Pertex® Quantum recycled nylon with fluorocarbon-free DWR |
|---|---|
| Materiał wewnętrzny | 20D Recycled Nylon |
| Wypełnienie ocieplające | 80/20 puch kaczki europejskiej 650FP z hydrofobowym wykończeniem Nikwax DWR (certyfikat RDS) |
| Waga wypełnienia | 1100 g |
| Wymiary po spakowaniu | 45 x 26 cm |
| Wymiary (dług. x szer.) | 215 cm, obwód w barkach: 160 cm, obwód w pasie: 134, obwód w stopach: 108 cm |
| Przeznaczony na wzrost do | 185 cm |
| Przeznaczony na pory roku | wiosna / lato / jesień / zima |
| Temperatura minimalna (T-extreme) | -39°C |
| Temperatura przejściowa (T-lim) | -25°C |
| Temperatura komfortu (T-comf) | -18°C |
| Zamek | YKK |
| Kierunek zamka | lewy / left |
| Marka | Rab |
| Kolor producenta | pine |
| Waga | 1725 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Zimowy śpiwór puchowy Rab ASCENT 1100 REGULAR LEFT pine
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5059913032566
Masz pytania do produktu 'Zimowy śpiwór puchowy Rab ASCENT 1100 REGULAR LEFT pine' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


