Opis
- wypełniony puchem gęsi europejskiej 90/10 800 cuin z certyfikatem RDS i powłoką hydrofobową Nikwax DWR (wolną od fluorowęglowodorów);
- konstrukcja komór trapezowa, w układzie "jodełka";
- tkanina nylonowa PERTEX QUANTUM PRO RIPSTOP DWR;
- regulowany kaptur;
- kieszeń wewnętrzna;
- zamek 3/4 renomowanej marki YKK;
- w komplecie pokrowiec kompresyjny do transportu i zapinany zamkiem duży pokrowiec do przechowywania śpiwora poza sezonem;
- wersja LONG - dla osób wysokich, maksymalny wzrost: 200 cm.
- temperatura comf: +4°C;
- temperatura lim: -1°C;
- temperatura extr: -16°C;
- zakresy temperatur wg normy EN13537
Śpiwór wyprodukowano w Derbyshire, Wielka Brytania
Szczegóły
| Materiał zewnętrzny | 20D Pertex® Quantum PRO recycled nylon ripstop with fluorocarbon-free DWR |
|---|---|
| Materiał wewnętrzny | 20D Recycled Nylon |
| Wypełnienie ocieplające | 90/10 puch gęsi europejskiej 800FP z hydrofobowym wykończeniem Nikwax DWR (certyfikat RDS) |
| Waga wypełnienia | 300 g |
| Wymiary po spakowaniu | 35 x 23 cm |
| Wymiary (dług. x szer.) | 230 cm, obwód w barkach: 162 cm, obwód w pasie: 136, obwód w stopach: 104 cm |
| Przeznaczony na wzrost do | 200 cm |
| Przeznaczony na pory roku | wiosna / lato / jesień |
| Temperatura minimalna (T-extreme) | -17°C |
| Temperatura przejściowa (T-lim) | -1°C |
| Temperatura komfortu (T-comf) | +4°C |
| Zamek | YKK |
| Kierunek zamka | lewy / left |
| Technologie | DWR - Durable Water Repellent |
| Marka | Rab |
| Kolor producenta | granite |
| Waga | 790 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
DWR - Durable Water Reppellency oznacza impregnację materiału zewnętrznego, zabieg ten odbywa się podczas procesu produkcji. Zastosowanie technologii DWR zapobiega wsiąkaniu wody przez tkaninę. Impregnacja sprawia, że woda skrapla się i spływa po powierzchni materiału. |
Śpiwór puchowy Rab NEUTRINO PRO 300 LONG LEFT granite
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_821468952577
Masz pytania do produktu 'Śpiwór puchowy Rab NEUTRINO PRO 300 LONG LEFT granite' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


