Opis
Dwuczęściowe kije NORDIC PRO II renomowanej polskiej firmy Fjord Nansen to kije do uprawiania Nordic Walking, z zewnętrznym systemem blokowania.
Kije NORDIC PRO II wyposażono w zewnętrzny system blokowania Click pozwala na szybkie i precyzyjne regulowanie ich długości, pomocna w tym jest umieszczona na dolnym segmencie kijków skala. Zaletą tego systemu jest to, że można nim operować nawet w rękawiczkach, ponadto nawet jeśli w zimie przy większych mrozach kije nam się zalodzą, będzie można je bez problemu złożyć.
Mocne, ostre groty wykonano z węglików spiekanych (widii), gwarantuje to dobrą pracę kijków na kamiennym podłożu.
Informacje dodatkowe:
- widiowe groty, odporne na ścieranie i mocno trzymające się twardego podłoża;
- dwuczęściowa konstrukcja
- zewnętrzny system blokowania Click
- gumowa rękojeść ze specjalnie wyprofilowaną rękawiczką, profile do dłoni prawej i lewej
- w komplecie gumowe końcówki Nordic Shoe (na twarde podłoże)
- w komplecie talerzyki 55 mm
Szczegóły
| Amortyzacja | Nie |
|---|---|
| Materiał | aluminium 6061 |
| Długość użytkowa | 147 cm |
| Długość po złożeniu | 86 cm |
| Rękojeść | gumowa, profilowana |
| Grot | widia |
| Marka | Fjord Nansen |
| Kolor producenta | red |
| Waga | 540g (para) |
Opinie 1
Dodaj opinię o produkcie:
Kije do Nordic Walking Fjord Nansen NORDIC PRO II red
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5908221342488
Masz pytania do produktu 'Kije do Nordic Walking Fjord Nansen NORDIC PRO II red' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin

