Opis
Trzyczęściowe kije trekkingowe, małe i lekkie po złożeniu.
Innowacja i lekkość to główne cechy wyróżniające nasze nowe kije NIVA. Konstrukcja sondy pozwala na szybkie składanie i rozkładanie kijów. Są lekkie i małe po złożeniu.
Szczegóły:
- lekkie;
- małe po złożeniu;
- konstrukcja sondy lawinowej
- wykonane z lekkiego stopu duraluminium 7075;
- rękojeści wykonano z neoprenowej pianki i wyposażono w wyściełane pętle;
- zewnętrzny system blokowania połączony ze składaniem jak sonda lawinowa;
- osłony z tworzywa, służące do zabezpieczenia kijków w transporcie;
- kije pakowane są w lekki woreczek (w komplecie z kijami).
Szczegóły
| Amortyzacja | Nie |
|---|---|
| Materiał | duraluminium 7075 |
| Długość użytkowa | 110-130 cm |
| Długość po złożeniu | 34 cm |
| Rękojeść | pianka neoprenowa |
| Grot | widia |
| Marka | Fjord Nansen |
| Kolor producenta | total eclipse |
| Waga | 440g (para) |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Kije trekkingowe Fjord Nansen Niva total eclipse
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5908221345243
Masz pytania do produktu 'Kije trekkingowe Fjord Nansen Niva total eclipse' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin



