Opis
Dwuczęściowe kije trekkingowe Backcountry renomowanej polskiej marki Fjord Nansen to lekkie kije do turystyki górskiej, sprawdzą się też przy skitouringu czy też na biegówkach i nartach backcountry.
Kije Backcountry wyposażono w zewnętrzny system blokowania Click System II, który pozwala na szybkie i precyzyjne regulowanie ich długości, pomocna w tym jest umieszczona na dolnych segmentach kijków skala. Zaletą tego systemu jest to, że można nim operować nawet w rękawiczkach, ponadto nawet jeśli w zimie przy większych mrozach kije nam się zalodzą, będzie można je bez problemu złożyć.
Mocne, ostre groty wykonano z węglików spiekanych (widii), gwarantuje to dobrą pracę kijków na twardym podłożu.
Informacje dodatkowe:
- wykonane z trwałego duraluminium 7075;
- konstrukcja dwuczęściowa;
- zewnętrzny system blokowania "Click System II"*;
- rękojeść wykonana została z pianki neoprenowej z delikatnie wyściełaną taśmą na nadgarstek.
*Click System II - jest jednym z najpopularniejszych systemów obecnie używanych w produkcji kijów. System jest dokręcany specjalnymi śrubkami, więc nie potrzebny jest śrubokręt. Blokowanie długości trwa kilka sekund i nie sprawia to trudności nawet w rękawiczkach.
Szczegóły
| Amortyzacja | Nie |
|---|---|
| Materiał | aluminium 7075 |
| Długość użytkowa | 145 cm |
| Długość po złożeniu | 84 cm |
| Rękojeść | pianka neoprenowa, anatomiczna |
| Grot | widia |
| System blokowania | Click System II |
| Marka | Fjord Nansen |
| Kolor producenta | total eclipse |
| Waga | 530 g (para) |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Kije trekkingowe Fjord Nansen BACKCOUNTRY total eclipse
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5908221343720
Masz pytania do produktu 'Kije trekkingowe Fjord Nansen BACKCOUNTRY total eclipse' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


