Opis
Latarka czołowa ASTRO to kolejna odsłona klasycznej czołówki spod znaku Czarnego Diamentu. Tym razem amerykańska firma Black Diamond zaoferowała czołówkę w wersji o mocy światła aż 300 lumenów! Przeprojektowano też lekko jej wygląd, zmieniając w stosunku do poprzedniej wersji 250 lm położenie reflektora na przednim panelu i górnego przycisku obsługi latarki oraz zmniejszając o kilka gramów jej wagę.
Astro z pamięcią ostatnio ustawionej mocy światła jest przeznaczona do użytku na wieczorny spacer po lesie, nocny powrót z górskiej wycieczki, a nawet na niespodziewane wyjście do ciemnej piwnicy.
Szczegóły:
- 1 mocna dioda generująca skupione światło o mocy 300 lumenów i zasięgu do 55 m
- programowalna pamięć mocy światła umożliwiająca ustawianie stałej jasności po pierwszym włączeniu
- 1 przycisk umożliwiający płynną regulację mocy światła i zmianę trybów świecenia
- tryb stroboskopowy
- zasilana bateriami AAA (Rg/LR6) - w komplecie 3 baterie AAA
- kompatybilna z akumulatorem Li-Ion BD1500 (do nabycia osobno)
- norma wodoodporności IPX4 (odporna na deszcz i śnieg)
- blokada zapobiegająca przypadkowemu uruchomieniu czołówki podczas przechowywania i transportu
- regulowany kąt nachylenia czołówki względem głowy użytkownika
3 lata gwarancji
Szczegóły
| Moc światła (w lumenach) | 300 lm |
|---|---|
| Zasięg światła w trybie max | 55 m |
| Zasięg światła w trybie eco | 8 m |
| Czas świecenia w trybie max | 4 h (baterie AAA), 6 h (akumulator BD 1500) |
| Czas świecenia w trybie eco | 140 h |
| Stopień ochrony przed wodą i pyłem (wodoodporność) | IPX4 (odporna na spryskiwanie wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę; przeznaczenie: do użytku turystycznego np. przy lekkim deszczu) |
| Zasilanie | 3 baterie AAA (R6/LR6) lub akumulator Li-Ion BD1500 |
| Wyposażenie (w komplecie z produktem) | baterie Duracell (komplet) |
| Marka | Black Diamond |
| Kolor producenta | bordeaux |
| Waga | 75 g (z bateriam) |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Instrukcje
Latarka czołówka Black Diamond Astro 300 lm bordeaux
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_793661519874
Masz pytania do produktu 'Latarka czołówka Black Diamond Astro 300 lm bordeaux' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin



