Opis
Ultralekka latarka czołowa Bindi francuskiej firmy Petzl to sportowa czołówka o mocy 200 lumenów, zasilana wbudowanym akumulatorem ładowanym przez port micro-USB. Przeznaczona jest do codziennego użytku zwłaszcza podczas aktywności fizycznych - treningu biegowego po zmroku, jazdy na rowerze, marszu na orientację, a także podczas klasycznego trekkingu. Jest wyjątkowo mała i lekka - waży zaledwie 35 g i mieści się w dłoni!
Czołówka Bindi mocowana jest na opasce z regulowanej linki, która umożliwia wygodne noszenie latarki na szyi.
Informacje szczegółowe:
- ładowana przez port micro-USB
- 1 mocna dioda generująca białe światło o mocy 200 lumenów i zasięgu do 60 m (3 tryby świecenia: bliski, marszowy i dalekiego zasięgu);
- 1 dioda emitująca nieoślepiające światło czerwone, np. do czytania mapy topograficznej;
- przycisk umożliwiający łatwą regulację mocy światła i zmianę trybów świecenia;
- funkcja LOCK zapobiegająca przypadkowemu włączeniu latarki i jej rozładowaniu;
- regulowana opaska z linki;
- wskaźnik naładowania;
- norma wodoodporności IPX4 (odporna na deszcz i śnieg);
- gwarancja: 3 lata lub 300 cykli ładowania.
Charakterystyka:
| Światło: | Tryb świecenia: | Moc | Zasięg | Czas świecenia |
| białe: | MAX AUTONOMY | 5 lm | 6 m | 50 h |
| STANDARD | 100 lm | 23 m | 3 h | |
| MAX POWER | 200 lm | 36 m | 2 h | |
| czerwone: | bliski | 1 lm | 2,5 m | 3 h |
| stroboskopowe: | widzialne do 400 m przez 200 h | |||
Dodatkowe zdjęcia detali latarki poglądowe, z innej wersji kolorystycznej tego modelu.
Szczegóły
| Moc światła (w lumenach) | 200 lm |
|---|---|
| Zasięg światła w trybie max | 36 m |
| Zasięg światła w trybie eco | 6 m |
| Czas świecenia w trybie max | 2 h |
| Czas świecenia w trybie eco | 50 h |
| Stopień ochrony przed wodą i pyłem (wodoodporność) | IPX4 (odporna na spryskiwanie wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę; przeznaczenie: do użytku turystycznego np. przy lekkim deszczu) |
| Zasilanie | akumulator Li-ion |
| Wyposażenie (w komplecie z produktem) | akumulator |
| Technologie | HYBRID Concept |
| Marka | Petzl |
| Kolor producenta | orange |
| Waga | 35 g (z bateriami) |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Instrukcje
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Jakie filmy o górach warto obejrzeć?
28/02/2022
Latarka czołówka Bindi E102AA01 200 lumenów orange
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_3342540819818
Masz pytania do produktu 'Latarka czołówka Bindi E102AA01 200 lumenów orange' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin



