Opis
Uwielbiasz wyprawy w góry, lubisz sprawdzone i wygodne rozwiązania? Nie chcesz by Twoje ukochane produkty odmówiły z czasem posłuszeństwa? Doskonały środek do impregnacji odzieży outdoorowej APPAREL PROOFER WASH IN, którego użycie jest proste i niezwykle skuteczne, to rozwiązanie, dzięki któremu Twój hardshell i softshell odzyska w pełni swoje właściwości i będzie Ci towarzyszyć na niejednej wyprawie.
Preparat stosuje się w praniu, gdzie odświeża nienasiąkliwość materiałów funkcjonalnych, np. takich jak membrany. Impregnuje materiał kurtki i sprawia, że przy kolejnym deszczu znowu zobaczymy kropelki sperlone na materiale, a nie w niego wsiąkające.
Do produkcji APPAREL PROOFER WASH IN nie użyto silikonów. Posiada certyfikat BLUESIGN®. Nie zawiera szkodliwych substancji PFC. Poleca się do wszystkich rodzajów funkcjonalnych.
Informacje dodatkowe:
- środek do impregnacji
- do wszystkich funkcjonalnych materiałów
- certyfikat bluesign®
- bez PFC
Data ważności preparatu: do końca roku 2025.
Szczegóły
| Wymiary (wys. x średnica) | 20,5 x 5,2 cm |
|---|---|
| Objetosc | 300 ml |
| Technologie | bluesign™, 100% PFC FREE, Green Button/Label, RECYCLED COMPONENTS, Fair Wear |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Jack Wolfskin |
| Kolor producenta | nie dotyczy |
| Pojemność | 300 ml |
| Waga | 345 g |
| Informacje o producencie | Ten producent ma super produkty "OMG" |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP. |
![]() |
100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej. |
Instrukcje
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Impregnat do odzieży Jack Wolfskin APPAREL PROOFER WASH IN
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8002121_5000
Masz pytania do produktu 'Impregnat do odzieży Jack Wolfskin APPAREL PROOFER WASH IN ' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin





