Opis
Gdy nadchodzi sezon na górskie wyprawy, a Twojej kurtce membranowej przyda się odświeżenie, sięgnij po APPAREL PROOFER – środek do impregnacji w sprayu od marki Jack Wolfskin. Niemiecki producent zadbał nie tylko o doskonałą jakość preparatu, ale też o wygodę użytkowania.
Wystarczy że spryskasz równomiernie produkt wiszący na wieszaku i pozostawisz go do wyschnięcia. Spray świetnie odświeża nienasiąkliwość włókien syntetycznych. Ważne, że możesz go stosować do wszystkich rodzajów materiałów funkcjonalnych. Posiada certyfikat BLUESIGN® i jest wolny od PFC.
Użyj impregnatu w sprayu i z radością obserwuj jak deszcz spływa z powierzchni Twojej nienasiąkliwej kurtki, a Ty możesz kolejny raz cieszyć się podróżą, nie ważne jaka jest aktualnie pogoda! Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom Jack Wolfskin.
Informacje dodatkowe:
- spray do impregnacji i pielęgnacji
- do wszystkich funkcjonalnych materiałów
- certyfikat bluesign®
- bez PFC
Data ważności preparatu: do końca roku 2025.
Szczegóły
| Wymiary | 6 x 8,1 x 22,3 cm |
|---|---|
| Objetosc | 275 ml |
| Technologie | bluesign™, 100% PFC FREE, Green Button/Label, RECYCLED COMPONENTS, Fair Wear |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Jack Wolfskin |
| Kolor producenta | nie dotyczy |
| Pojemność | 275 ml |
| Waga | 330 g |
| Informacje o producencie | Ten producent ma super produkty "OMG" |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP. |
![]() |
100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej. |
Instrukcje
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Impregnat do odzieży Jack Wolfskin APPAREL PROOFER
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8002091_5000
Masz pytania do produktu 'Impregnat do odzieży Jack Wolfskin APPAREL PROOFER' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin





