Opis
Lekka składana osłona przed wiatrem, przeznaczona do osłony kuchenki turystycznej. Dzieki jej stosowaniu można uzyskać znacznie szybszy czas gotowania wody lub posiłku.
W komplecie - funkcjonalny pojemnik z tworzywa. Pokazane na zdjęciach naczynia i palniki nie wchodzą w skład zestawu.
Szczegóły
| Materiał | aluminium |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 840 mm (⌀265 mm ) |
| Wymiary po spakowaniu | 245 x 95 x 27 mm |
| Wymiary (wys. x średnica) | 240 x 840 mm (⌀265 mm ) |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Pinguin |
| Kolor producenta | nie dotyczy |
| Waga | 265g |
Opinie 1
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Wiatrochron (osłona przeciwwiatrowa do palnika) WINDSCREEN FOLDABLE
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8592638612080
Masz pytania do produktu 'Wiatrochron (osłona przeciwwiatrowa do palnika) WINDSCREEN FOLDABLE' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin




