Opis
- wypełniony syntetyczną ociepliną Stratus™ wytworzoną z włókien poliestrowych pochodzących z recyklingu;
- konstrukcja komór trapezowa;
- tkanina ATMOS™ RIPSTOP DWR z włókien poliestrowych pochodzących z recyklingu;
- regulowany kaptur;
- kieszeń wewnętrzna;
- zamek 3/4 renomowanej marki YKK;
- w komplecie pokrowiec kompresyjny;
- wersja REGULAR - dla osób średniego wzrostu, maksymalny wzrost: 185 cm.
- temperatura comf: +12°C;
- temperatura lim: +8°C;
- temperatura extr: -4°C;
- zakresy temperatur wg normy EN13537
Śpiwór wyprodukowano w Derbyshire, Wielka Brytania
Szczegóły
| Materiał zewnętrzny | 20D Atmos™ recycled polyester ripstop with fluorocarbon free DWR |
|---|---|
| Materiał wewnętrzny | 20D Atmos™ recycled polyester ripstop with fluorocarbon free DWR |
| Wypełnienie ocieplające | Stratus™ Insulation (60g/m2) |
| Wymiary po spakowaniu | 30 x 18 cm |
| Wymiary (dług. x szer.) | 215 cm, obwód w barkach: 150 cm, obwód w pasie: 128, obwód w stopach: 108 cm |
| Przeznaczony na wzrost do | 185 cm |
| Przeznaczony na pory roku | wiosna / lato |
| Temperatura minimalna (T-extreme) | -4°C |
| Temperatura przejściowa (T-lim) | +8°C |
| Temperatura komfortu (T-comf) | +12°C |
| Zamek | YKK |
| Kierunek zamka | lewy / left |
| Marka | Rab |
| Kolor producenta | chlorite green |
| Waga | 510 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Śpiwór na lato – jaki będzie najlepszy?
27/06/2022
Śpiwór turystyczny Rab SOLAR ECO 0 REGULAR LEFT chlorite green
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5059913033075
Masz pytania do produktu 'Śpiwór turystyczny Rab SOLAR ECO 0 REGULAR LEFT chlorite green' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin



