Opis
Absolutnie klasyczny i uniwersalny design wśród pasków: jednokolorowy, tkany WEBBING BELT WIDE jest wyposażony w łatwą w obsłudze i dobrze trzymającą metalową klamrę z wytłoczonym logo Jack Wolfskin.
Długość paska można samodzielnie dopasować: wystarczy odciąć fragment materiału i stopić końcówkę nad zapalniczką – to tyle, gotowe.
Informacje dodatkowe:
- pasek z bardzo mocnej taśmy
Szczegóły
| Materiał | WEBBING 40 mm (100% poliester) |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 4 cm |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Jack Wolfskin |
| Kolor producenta | dark steel |
| Waga | 165g |
| Informacje o producencie | Ten producent ma super produkty "OMG" |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Pasek do spodni Jack Wolfskin WEBBING BELT WIDE dark steel
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_84211_6032
Masz pytania do produktu 'Pasek do spodni Jack Wolfskin WEBBING BELT WIDE dark steel' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin



