Opis
Lekki namiot wyprawowy MSR Elixir 3, dedykowany dla maksymalnie trzech użytkowników. Przeznaczony do użytku podczas długodystansowych górskich wędrówek, podczas których cały dobytek mieści się tylko w plecaku.
Konstrukcja z obszernym, wygodnym, podwójnym przedsionkiem, dodatkową podłogą i wytrzymałym tropikiem. W upalne dni można używać samego tropiku.
Szczegóły:
- namiot wewnętrzny: drobna, lekka moskitiera
- tropik: lekka, wytrzymała, szybkoschnąca tkanina z powłoką poliuretanową
- sypialnia podczepiana od wewnątrz, bezpośrednio do stelaża - rozwiązanie to umożliwia rozstawienie jej bez tropiku, jako moskitierę
- używając dodatkowej podłogi (w komplecie) można rozstawić sam tropik, jako zabezpieczenie przed deszczem
- bardzo lekki stelaż z aluminiowymi masztami o średnicy 8,5 mm
- pokrowiec ze ściągaczem
Szczegóły
| Materiał tropiku | 68D RIPSTOP POLIESTER z powłoką PU (poliuretanową) |
|---|---|
| Materiał sypialni | 20D siatka MICROMESH / 40D NYLON RIPSTOP |
| Materiał podłogi | DURASHIELD™ silikonowany z impregnacyjną powłoką DWR |
| Wodoodporność tropiku (mm H2O) | 1 500 |
| Wodoodporność podłogi (mm H2O) | 3 000 |
| Stelaż | ALUMINIUM 7001 |
| Szpilki | aluminiowe |
| Wymiary po spakowaniu | 51 x 20 cm |
| Wymiary sypialni (dług. x szer. x wys.) | 213 x 172 x 104 cm |
| Ilość osób | 3 |
| Ilość przedsionków | 2 |
| Ilość wejść | 2 |
| Technologie | DWR - Durable Water Repellent |
| Marka | MSR |
| Kolor producenta | green |
| Waga | 3190g (zmniejszona waga: 2660g) |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
DWR - Durable Water Reppellency oznacza impregnację materiału zewnętrznego, zabieg ten odbywa się podczas procesu produkcji. Zastosowanie technologii DWR zapobiega wsiąkaniu wody przez tkaninę. Impregnacja sprawia, że woda skrapla się i spływa po powierzchni materiału. |
Namiot trzyosobowy MSR ELIXIR 3 green
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_040818103326
Masz pytania do produktu 'Namiot trzyosobowy MSR ELIXIR 3 green' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


