Opis
Latarka czołowa wyposażona w diodę Full Spectrum Led, przeznaczona dla początkujących i średniozaawansowanych uczestników nocnych Imprez na Orientację. Doskonała dla dzieci i młodzieży.
Szczegóły:
- cztery tryby świecenia, w tym kolorowy i stroboskopowy
- dioda Full Spectrum Led
- reflektor posiada regulację kąta nachylenia promienia światła
- czołówka wyłącza się automatycznie po 2 godzinach pracy, dzięki czemu nie ma obawy przed wyczerpaniem baterii przy pozostawieniu jej zapalonej, np. w namiocie
- zamknięcie bezpieczne dla dzieci (certyfikat CPSIA)
- zasilanie: 2 baterii AAA (w komplecie)
- wodoodporność klasy IPX4 - wytrzyma opady deszczu i deszczu ze śniegiem padające pod dowolnym kątem.
3 lata gwarancji
Szczegóły
| Moc światła (w lumenach) | 30 lm |
|---|---|
| Zasięg światła w trybie max | 8 m |
| Zasięg światła w trybie eco | 1 m |
| Czas świecenia w trybie max | 5 h |
| Czas świecenia w trybie eco | 60 h |
| Stopień ochrony przed wodą i pyłem (wodoodporność) | IPX4 (odporna na spryskiwanie wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę; przeznaczenie: do użytku turystycznego np. przy lekkim deszczu) |
| Zasilanie | 2 baterie AAA (R03/LR03) |
| Wyposażenie (w komplecie z produktem) | baterie |
| Marka | Black Diamond |
| Kolor producenta | powell blue |
| Waga | 67g (z bateriami) |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Latarka czołówka Black Diamond WIZ 30 lm powell blue
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_793661350354
Masz pytania do produktu 'Latarka czołówka Black Diamond WIZ 30 lm powell blue' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


