Opis
Kiedy podejmujesz decyzję o kupnie dobrych, skórzanych, turystycznych butów w góry, musisz pamiętać też o ich ochronie. Odpowiednia pielęgnacja potrafi wydłużyć życie butów o dobrych kilka lat i zachować je w świetnej formie i niezmienionym wyglądzie. Jednym z produktów, w które powinien się zaopatrzyć posiadacz takiego obuwia jest FOOTWEAR BEESWAX.
Pasta do pielęgnacji obuwia, oparta na wosku pszczelim. Dzięki jej użyciu chronimy buty dodatkowo przed wilgocią, a skóra, z której je wykonano, pozostaje miękka i elastyczna. Ta ochronna pasta została opracowana specjalnie do butów skórzanych i jak podobne produkty tego niemieckiego producenta, znanego z dbałości o etyczną stronę swoich wyrobów, posiada certyfikat BLUESIGN®.
Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o swoje buty górskie i prezentować się na szlaku zawsze jak najlepiej, to ten zakup potraktuj jako inwestycję, bo dobrze utrzymane buty, służyć Ci będą dłużej. Nie będzie trzeba kupować nowych co sezon, co pozwoli Ci zaoszczędzić nieco funduszy, które zapewne przeznaczysz na… kolejną podróż.
Informacje dodatkowe:
- Cena podstawowa za 1000 ml: zł 699,90
- pasta do pielęgnacji obuwia
- do skóry
- na bazie wosku pszczelego
- certyfikat bluesign®
Szczegóły
| Wymiary (wys. x średnica) | 3,8 x 7,3 cm |
|---|---|
| Objetosc | 100 ml |
| Technologie | bluesign™, Fair Wear |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Jack Wolfskin |
| Kolor producenta | nie dotyczy |
| Pojemność | 100 ml |
| Waga | 120 g |
| Informacje o producencie | Ten producent ma super produkty "OMG" |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP. |
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Impregnat do butów skórzanych Jack Wolfskin FOOTWEAR BEESWAX 100 ml
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8002141_000
Masz pytania do produktu 'Impregnat do butów skórzanych Jack Wolfskin FOOTWEAR BEESWAX 100 ml' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin










