Opis
Ten produkt doceni każdy, kto posiada dobre, górskie buty i wie jak ważna jest ich pielęgnacja. Zainwestuj w preparat FOOTWEAR PROOFER, który wyprodukował znany i szeroko polecany producent outdoorowego ekwipunku i odzieży, Jack Wolfskin, jego logo – żółtą łapkę – często widać na szlaku.
Ten preparat nie tylko impregnuje, ale też pielęgnuje skórę, z której wykonano buty, zapobiega jej wysychaniu, dzięki czemu pozostaje sprężysta i miękka przez lata użytkowania. Co ważne, jego użycie na elementach wykonanych z materiałów funkcjonalnych nie zmniejsza ich oddychalności. Dzięki temu mamy pewność, że nawet po użyciu, podczas intensywnego trekkingu but będzie odprowadzał wilgoć na zewnątrz.
Produkt nadaje się do wszystkich rodzajów obuwia. Podobnie jak inne produkty pielęgnacyjne, posiada certyfikat BLUESIGN®. W jego składzie, jak również w całym procesie produkcji, nie znajdziemy też szkodliwych substancji PFC.
Kupując buty, nie zapomnij o FOOTWEAR PROOFER – warto go używać i nieprzerwanie cieszyć się każdą wyprawą.
Informacje dodatkowe:
- Cena podstawowa za 1000 ml: zł 327,24
- spray do impregnacji i pielęgnacji obuwia
- zapobiega wysychaniu skóry
- pozwala zachować oddychalność
- certyfikat bluesign®
- bez PFC
Szczegóły
| Wymiary | 6 x 8,1 x 22,3 cm |
|---|---|
| Objetosc | 275 ml |
| Technologie | bluesign™, 100% PFC FREE, Green Button/Label, RECYCLED COMPONENTS, Fair Wear |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Jack Wolfskin |
| Kolor producenta | white |
| Pojemność | 275 ml |
| Waga | 0.420 KG (rozmiar One Size ) |
| Informacje o producencie | Ten producent ma super produkty "OMG" |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
bluesign® to certyfikat potwierdzający, że cały proces produkcyjny był monitorowany, nie zostały w nim wykorzystane żadne substancje mogące mieć negatywny wpływ na ludzkie zdrowie bądź środowisko. Zachowano także standardy Międzynarodowej Organizacji Pracy – przestrzegano zakazu pracy dzieci, pracy przymusowej i dyskryminacji, pracownicy mieli możliwość zrzeszania się, nie byli zmuszani do nadgodzin, otrzymali wynagrodzenie, a ich stanowiska pracy spełniały wymogi BHP. |
![]() |
100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej. |
Instrukcje
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Impregnat do butów Jack Wolfskin FOOTWEAR PROOFER White
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8002131_5000
Masz pytania do produktu 'Impregnat do butów Jack Wolfskin FOOTWEAR PROOFER White' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin







