Opis
Daszek tarp turystyczny Ork Light to uniwersalna płachta biwakowa polskiej firmy Fjord Nansen, renomowanego producenta odzieży i ekwipunku turystycznego - w ultralekkiej, ulepszonej wersji NG (nowej generacji). Przy jego wsparciu z łatwością postawisz własny dach nad głową, pod którym podczas niepogody bezpiecznie spędzisz noc.
Zadaszenie można zawiesić wykorzystując drzewa, można też rozstawić je na prowizorycznych masztach lub masztach do namiotów i tarpów (do nabycia osobno). Daszek chroni przed słońcem i deszczem, sprawdzi się też jako osłona polowej kuchni, jadalni lub świetlica na kempingu. Uszyty został z został z silikonowanego nylonu stosowanego do produkcji tropików namiotów namiotów turystycznych. Dzięki zastosowaniu silikonowania materiał ten jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe i nie ulega degradacji podczas długotrwałego wystawienia na ekspozycję słoneczną.
Tarp Fjord Nansen Ork Light to idealne rozwiązanie dla miłośników przygody z bushcraftem i podejmujących długodystansowe, wymagające wędrówki z plecakiem.
Informacje szczegółowe:
- mocny i trwały ultralekki nylon;
- wyjątkowo niska waga;
- niewielkie wymiary po złożeniu;
- kształt równoramiennego trapezu;
- odciągi w kontrastowym kolorze;
- od wewnętrznej strony dwie pętelki do podwieszenia wkładki sypialnianej Ork Liner i podobnych
- 8 aluminiowych śledzi.
Widoczne na zdjęciach poglądowych maszty Jarl i wkładka sypialniana Ork Liner nie wchodzą w skład oferty - są do nabycia osobno.
Szczegóły
| Materiał tropiku | Nylon Ripstop 15D PU |
|---|---|
| Wodoodporność tropiku (mm H2O) | 3 000 |
| Szpilki | aluminiowe |
| Wymiary | 300 x 150 x 250 x 300 cm |
| Wymiary po spakowaniu | 38 x 6 cm |
| Ilość szpilek | 8 |
| Marka | Fjord Nansen |
| Kolor producenta | grass |
| Waga | 450 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Daszek tarp Fjord Nansen Ork Light NG grass
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5908221349784
Masz pytania do produktu 'Daszek tarp Fjord Nansen Ork Light NG grass' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin





