Opis
Bezpieczeństwo w podróży to podstawa. Dlatego swoje dokumenty miej zawsze przy sobie w DOCUMENT BELT RFID – płaskiej saszetce zabezpieczającej nie tylko przed kradzieżą dokumentów, ale i zawartych w nich informacji. Schowek nakładasz pod ubranie, bezpośrednio na ciało; aby nie powodowało to dyskomfortu, tył wyłożony jest miękką siatkową tkaniną. Specjalna folia wewnątrz saszetki blokuje możliwość odczytania danych z dokumentów.
Informacje dodatkowe:
- ORGANIZER: kieszeń z zamkiem błyskawicznym, małe przegródki i kieszenie otwarte na karty, banknoty, dokumenty i drobne pieniądze
- FULL DULL 75D: lekka, wytrzymała tkanina przypominająca w dotyku bawełnę / WATERLOCK 150D: bardzo lekka, gęsto powlekana tkanina poliamidowa (nieprzemakalność: 1500 mm słupa wody)
- RFID PRO TECT: specjalna wyściółka chroni przed niepożądanym dostępem do danych osobowych na wszystkich częstotliwościach (100 kHz–4 GHz)
Szczegóły
| Materiał | FULL DULL 75D (100% poliester) |
|---|---|
| Wymiary | 13 x 27 cm |
| Technologie | RFID ProTect, 100% PFC FREE, TÜV Approved. 51211A, CRYPTALLOY® INSIDE |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Jack Wolfskin |
| Kolor producenta | black |
| Waga | 65g |
| Informacje o producencie | Ten producent ma super produkty "OMG" |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
100% PFC FREE – podczas produkcji nie stosowano związków per- i polifluorowanych (PFC), które mają szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i znacznie przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej. |
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Bezpieczna torebka biodrowa na dokumenty i pieniądze Jack Wolfskin DOCUMENT BELT RFID black
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8006951_6000
Masz pytania do produktu 'Bezpieczna torebka biodrowa na dokumenty i pieniądze Jack Wolfskin DOCUMENT BELT RFID black' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin








