Opis
- dwuwarstwowa konstrukcja śpiwora
- materiał zewnętrzny Nylon Ultralight Ripstop DWR Clima Control Shield
- hydrofobowe wykończenie DWR
- materiał wewnętrzny Poliester Ultra Lite (100% poliester) - lekka tkanina poliestrowa o przyjemnej fakturze
- wypełnienie BHB micro
- profilowany, regulowany kaptur chroniący głowę przed utratą ciepła
- solidny dwukierunkowy zamek YKK
- zamek zakryty jest od wewnątrz dodatkową listwą termiczną
- ergonomiczny kształt mumii eliminuje zbędną przestrzeń do ogrzania
- możliwość spięcia z drugim śpiworem Pinguin: Micra, Topas, Spirit
- w komplecie: pokrowiec kompresyjny
Dodatkowe zdjęcia detali śpiwora poglądowe, z innej wersji kolorystycznej tego modelu.
Szczegóły
| Materiał zewnętrzny | Nylon Ultralight Ripstop DWR CCS |
|---|---|
| Materiał wewnętrzny | Polyester Ultra-Lite |
| Wypełnienie ocieplające | BHB Micro (120g/m2) |
| Waga wypełnienia | 120 g/m2 |
| Wymiary po spakowaniu | 17,5 x 32 cm (17,5 x 22 cm po skompresowaniu) |
| Wymiary (dług. x szer.) | [175 cm] 200 x 85/55 cm | [185 cm] 210 x 85/55 cm | [195 cm] 220 x 85/55 cm |
| Przeznaczony na wzrost do | 175 cm, 185 cm, 195 cm |
| Przeznaczony na pory roku | lato |
| Temperatura minimalna (T-extreme) | -14°C |
| Temperatura przejściowa (T-lim) | +1°C |
| Temperatura komfortu (T-comf) | +6°C |
| Zamek | YKK z możliwością spięcia z innym śpiworem |
| Kierunek zamka | lewy lub prawy |
| Technologie | DWR - Durable Water Repellent, YKK® , CCS (Clima Control Shield) |
| Marka | Pinguin |
| Kolor producenta | blue |
| Waga | 1080 g (rozm. 185 |
Opinie 1
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
DWR - Durable Water Reppellency oznacza impregnację materiału zewnętrznego, zabieg ten odbywa się podczas procesu produkcji. Zastosowanie technologii DWR zapobiega wsiąkaniu wody przez tkaninę. Impregnacja sprawia, że woda skrapla się i spływa po powierzchni materiału. |
![]() |
YKK® - YKK® to japońska firma powstała w 1934 roku, która tworzy wysokiej jakości zamki błyskawiczne. Jej produkty są sprzedawane na całym świecie, a firma YKK® jest uznawana za lidera w branży. |
![]() |
PrimaLoft® BIO™ - to pierwsze biodegradowalne* sztuczne wypełnienie, które dodatkowo w 100% pochodzi z recyklingu. To kolejna rewolucyjna technologia, która przyczynia się do zrównoważonego rozwoju, zmiejszając ilość mikro plastiku w środowisku. W przyśpieszonych warunkach testowych włókna PrimaLoft® BIO™ osiągają prawie całkowitą biodegradację* w czasie krótszym niż dwa lata, podczas gdy standardowy poliester pozostaje po tym czasie nienaruszony. 93,8% biodegradacja w ciągu 646 dni w warunkach ASTM D5511 (przyspieszone środowisko składowania); 74,3% biodegradacji w ciągu 889 dni w warunkach ASTM D6691 (przyspieszone środowisko morskie / oceaniczne). Podana szybkość i zakres degradacji nie oznaczają, że produkt będzie się dalej degradował. |
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Śpiwór trekkingowy Pinguin MICRA CCS blue
TEST TEST
SKU:
SKU: micra_ccs_blue
Masz pytania do produktu 'Śpiwór trekkingowy Pinguin MICRA CCS blue' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin







