Opis
Lekki namiot trekkingowy Pinguin SERAC, przeznaczony dla trójki wędrowców.
Namiot turystyczny Pinguin SERAC został pomyślany jako namiot do każdego rodzaju aktywności w terenie - na piesze wędrówki, wyprawę rowerową, spływ kajakowy czy stacjonarny biwak na kempingu. Pojemny przedsionek pozwala na przechowanie bagażu i butów, a w razie niepogody może być awaryjną kuchnią. Przedsionek możemy otworzyć z lewej lub prawej strony, a także z obu stron namiotu, gdy potrzebujemy maksymalnej wentylacji. Konstrukcja typu „inner first”, czyli rozkładamy najpierw sypialnię, na którą w drugiej kolejności nakładamy tropik. Mocowanie tropiku za pomocą klamer Nexus, w bardzo łatwy i wygodny sposób umożliwiają doczepienie do sypialni. Wentylację zapewniają dwa zabezpieczone przed deszczem wywietrzniki, dzięki czemu komfort przebywania w namiocie podczas niepogody będzie jeszcze większy!
Powierzchnia sypialni pozwala na spanie czwartej osoby lub przechowanie części bagażu.
Informacje dodatkowe:
- konstrukcja samonośnej kopuły pozwala na rozbicie namiotu nawet bez mocowania do podłoża
- moskitiera w wejściu do sypialni
- odciągi stabilizujące konstrukcję namiotu nawet podczas silnego wiatru
- podwójne podklejane szwy gwarantujące wodoszczelność
- materiał tropiku o wysokiej odporności na wodę (z powłoką poliuretanową)
- bardzo wysoki parametr wodoodporności tropiku - aż 4000 mm
- wytrzymały stelaż z laminowanych włókien szklanych
- namiot może być używany bez sypialni, wówczas jego waga jest o 1/3 niższa!
- boczne kieszenie oraz zdejmowana półka pod sufitem ułatwia przechowywanie drobiazgów
Dodatkowe zdjęcia prezentują szczegóły namiotu w różnych wersjach kolorystycznych.
Szczegóły
| Materiał tropiku | Polyester, PU |
|---|---|
| Materiał sypialni | Poliester |
| Materiał podłogi | Nylon, PU |
| Wodoodporność tropiku (mm H2O) | 4 000 |
| Wodoodporność podłogi (mm H2O) | 10 000 |
| Stelaż | Fiberglass (włókno szklane) Ø 8,5 mm |
| Szpilki | aluminiowe |
| Wymiary po spakowaniu | 47 x 21 cm |
| Wymiary przedsionka | 90 x 205 x 115 cm |
| Wymiary sypialni (dług. x szer. x wys.) | 220 x 205 x 120/115 cm |
| Ilość osób | 3 |
| Ilość przedsionków | 1 |
| Ilość wejść | 1 |
| Ilość szpilek | 12 |
| Marka | Pinguin |
| Kolor producenta | green |
| Waga | 3900g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Jaki namiot kupić i na co zwrócić uwagę?
08/05/2017
Namiot turystyczny Pinguin SERAC green
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8592638133349
Masz pytania do produktu 'Namiot turystyczny Pinguin SERAC green' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


