Opis
Szczegóły
| Materiał | stal |
|---|---|
| Wymiary | długość: 22,5 cm |
| Wymiary po spakowaniu | 17 x 8,5 x 3,5 cm |
| Technologie | CORDURA® |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Basic Nature |
| Kolor producenta | nie dotyczy |
| Waga | 145 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Technologie
![]() |
CORDURA® - to nazwa niezwykle wytrzymałych tkanin przeznaczonych m.in. do sprzętu wojskowego i outdoorowego. Tkanina ta jest niepodatna na przetarcia, a w razie nacięcia nie będzie się dalej pruć. Klasyczna CORDURA® na plot płócienny u jest utkana z wytrzymałych włókien nylonowych powleczonych warstwą poliuretanu bądź poliakrylu. |
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Składana łopatka turystyczna Basic Nature FOLDING SHOVEL 051260
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_4021504135780
Masz pytania do produktu 'Składana łopatka turystyczna Basic Nature FOLDING SHOVEL 051260' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin




