Opis
Jeżeli poszukujesz namiotu na rodzinne wakacje nad jeziorem lub na górskim kempingu, to namiot turystyczny Pinguin CAMPUS 4 będzie dobrym rozwiązaniem. To rodzinny namiot z sypialnią dla czterech osób, w którego pojemnym przedsionku można urządzić kuchnię i świetlicę na czas niepogody.
Namiot Pinguin CAMPUS 4 może służyć jako namiot bazowy dla aktywnej rodziny - rozbijając go przy schronisku lub na polu namiotowym gdzieś w górach zyskamy wygodny dach nad głową na wypoczynek po całodniowych wędrówkach oraz przestrzeń do wypoczynku w czasie deszczu. Duży przedsionek przechowa bagaż i pozwoli na przygotowanie posiłku. Namiot posiada dwa wejścia, jedno z nich można podeprzeć i stworzyć daszek, dający dodatkową osłonę przed deszczem lub słońcem.
Informacje dodatkowe:
- konstrukcja samonośnej kopuły pozwala na rozbicie namiotu nawet bez mocowania do podłoża - wystarczy zadbać o naciągnięcie połaci nad przedsionkiem
- moskitiera w wejściu do sypialni
- do przedsionka prowadzą dwa wejścia - frontowe i boczne, w przedsionku rozkładana podłoga
- odciągi stabilizujące konstrukcję namiotu nawet podczas silnego wiatru
- podwójne podklejane szwy gwarantujące wodoszczelność
- materiał tropiku o wysokiej odporności na wodę (z powłoką poliuretanową)
- pięć otworów wentylacyjnych skutecznie ogranicza zapacanie wewnętrznej powłoki tropiku
- wytrzymały stelaż z laminowanych włókien szklanych, wykonanych w technologii, która pozwoliła na uzyskanie niższej wagi segmentów, przy podwyższonej odporności na pękanie
- łatwy i szybki sposób rozstawiania namiotu, wsparty oznaczeniami masztów i okuć dla nich przeznaczonych - namiot rozbija się poprzez zamocowanie stelaża w rękawach - powstaje konstrukcja namiotu, do której wnętrza należy doczepić sypialnię a całość umocować do podłoża. Można tego dokonać nawet podczas ulewnego deszczu, sypialnia pozostanie sucha. Podobnie przy zwijaniu namiotu - zwijając najpierw sypialnię unikniemy jej zamoczenia. A dla nielubiących tracić czasu sypialnię można pozostawić doczepioną na stałe do tropiku, wówczas rozbijana i zwijana jest całość.
Dodatkowe zdjęcia prezentują szczegóły namiotu w różnych wersjach kolorystycznych.
Szczegóły
| Materiał tropiku | Poliester PU |
|---|---|
| Materiał sypialni | poliester |
| Materiał podłogi | Nylon PU |
| Wodoodporność tropiku (mm H2O) | 4 000 |
| Wodoodporność podłogi (mm H2O) | 10 000 |
| Stelaż | laminowane włókna szklane, Ø 9 mm i 7 mm |
| Szpilki | aluminiowe |
| Wymiary po spakowaniu | 60 x 21 cm |
| Wymiary przedsionka | 170 x 270/120 x 150 cm |
| Wymiary sypialni (dług. x szer. x wys.) | 220 x 250 x 150/140 cm |
| Ilość osób | 4 |
| Ilość przedsionków | 1 |
| Ilość wejść | 2 |
| Ilość szpilek | 24 |
| Marka | Pinguin |
| Kolor producenta | green |
| Waga | 7500g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Instrukcje
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -

Jaki namiot kupić i na co zwrócić uwagę?
08/05/2017
Namiot turystyczny Pinguin Campus 4 green
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8592638125443
Masz pytania do produktu 'Namiot turystyczny Pinguin Campus 4 green' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin


