Opis
Fjord Nansen Tromvik I NG to model wyróżniający się spośród "jedynek" dostępnych na rynku. Ergonomiczna konstrukcja stelaża wyraźnie zmniejsza skosy ścian, zapewniając przestrzeń niespotykaną w jednoosobowych modelach. W powstałej przestrzeni można komfortowo usiąść, co jest rzadkością w namiotach jednoosobowych.
Namiot turystyczny Tromvik I NG to lekki i poręczny towarzysz samotnych wypraw, którego zakres zastosowania przekracza outdoor. Dzięki stelażowi wewnętrznemu możliwe jest rozstawienie samej sypialni, która może służyć jako moskitiera w zadaszonych pomieszczeniach. Siatkowe panele wentylujące zapewnią optymalny przepływ powietrza. Rozstawienie samego tropiku również jest możliwe, a co za tym idzie uchronienie sypialni od zamoknięcia w czasie ulewy.
Niewielka waga i "zwinność" Tromvika czynią go ciekawym uzupełnieniem ekwipunku wytrawnego podróżnika. Model warto trzymać "na czarną godzinę" lub spakować na wieloosobową wyprawę gdybyśmy chcieli odłączyć się od grupy. W namiocie znajdziemy charakterystyczne dla Fjord Nansen zaczepy i kieszenie do przewieszenia linek lub czołówki.
Namiot jednoosobowy Fjord Nansen Tromvik I Ng:
- przestronny namiot jednoosobowy o wyjątkowej budowie nowej generacji
- jedno wejście i jeden przedsionek
- dodatkowe małe "przejście" łączące sypialnię z przedsionkiem, w którym można przechowywać bagaż, buty czy kuchenkę
- możliwość rozstawienia samej sypialni (np. w tropikach), sypialnia jest wyposażona w siatkowe panele wentylujące wnętrze (moskitiery)
- wewnątrz sypialni znajdują się praktyczne kieszenie oraz oczka do przywieszenia np. czołówki, linki na pranie
- w namiocie zastosowano materiały o wyższych parametrach wytrzymałości oraz stelaż duraluminiowy
- wszystkie szwy tropiku laminowane
- rozbijanie przebiega bardzo sprawnie i szybko
- wszystkie odciągi w nowym kolorze, poprawiającym ich widoczność
- w zestawie: osobne pokrowce na namiot, stelaż i śledzie.
Szczegóły
| Materiał tropiku | Nylon Ripstop 15D PU |
|---|---|
| Materiał sypialni | Nylon Ripstop 30D |
| Materiał podłogi | Nylon, PU |
| Wodoodporność tropiku (mm H2O) | 3 000 |
| Wodoodporność podłogi (mm H2O) | 6 000 |
| Stelaż | duraluminium anodyzowane 7001 T6 8,5 mm |
| Szpilki | aluminiowe |
| Wymiary po spakowaniu | 43 x 11 cm |
| Wymiary przedsionka | 220 x 60 cm |
| Wymiary sypialni (dług. x szer. x wys.) | 220 x 70 x 95 cm |
| Ilość osób | 1 |
| Ilość przedsionków | 1 |
| Ilość wejść | 1 |
| Marka | Fjord Nansen |
| Kolor producenta | grass |
| Waga | 1600 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -


Namiot jednoosobowy Fjord Nansen Tromvik I NG grass
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_5908221350155
Masz pytania do produktu 'Namiot jednoosobowy Fjord Nansen Tromvik I NG grass' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin















