Opis
Jack Stool to ultralekkie krzesełko, które po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Krzesełko możesz zabrać ze sobą pod ściankę wspinaczkową i na wspin w Jurze, na biwak, do ogródka, czy też na wędkowanie. Świetnie sprawdzi się na rockowym koncercie czy też wielodniowym festiwalu muzycznym - Openerze czy Poland Rock Festiwalu.
Krzesełko turystyczne Pinguin Jack Stool:
- bardzo lekkie i łatwe w transporcie.
- wykonane z aluminiowych rurek o średnicy 22 mm
- poszycie z lekkiego i mocnego materiału poliestrowego
- nośność maksymalna: 100 kg
Szczegóły
| Materiał | rurki aluminiowe ⌀22mm, tkanina poliestrowa |
|---|---|
| Obciążenie maksymalne | 100 kg |
| Wymiary | 42,5 x 34 x 24 cm |
| Wymiary po spakowaniu | 47 x 2,5 x 42,5 cm |
| Polaryzacja | Nie |
| Fotochromy | Nie |
| Marka | Pinguin |
| Kolor producenta | petrol |
| Waga | 555 g |
Opinie
Dodaj opinię o produkcie:
Powiązane Wpisy
Liczba wpisów -
Krzesełko turystyczne Pinguin Jack STOOL green
TEST TEST
SKU:
SKU: apm_8592638639049
Masz pytania do produktu 'Krzesełko turystyczne Pinguin Jack STOOL green' ? Napisz do nas w poniższym formularzu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin



